Brentford po e dërrmon Manchester Unitedin, 4 gola veç në pjesë e parë ia shënon

Periskopi.com Sporti

Manchester United është duke u deklasuar në Londër nga skuadra e Brentford

Djajtë e Kuq për momentin janë duke humbur me rezultat 4-0.

Jensen (18), Mee (30) dhe Mbeumo (35) janë tre gola shënuesit e radhës së Brentford të cilët shkojnë me një epërsi solide në pushim të pjesës së parë.