Bruno Fernandes: E pres Ronaldon në stërvitje, Man United nuk e humb atë

Periskopi.com Sporti

Bruno Fernandes ka komentuar situaten e Ronaldos, pas spekulimeve të fundit që ai mund të largohet këtë verë.

Bruno tha se Man United nuk mund ta humb një lojtar si Ronaldo dhe se ai thotë se e pret atë në stërvitje, shkruan Periskopi.

“Situata e Cristiano Ronaldos? Kam folur me të javë më parë, kështu që pres të takoj Cristianon në ditën e katërt për stërvitjet parasezonale – dhe nuk ka asgjë tjetër”, thotë Record. #MUFC

“Unë nuk mendoj se Man United është i hapur për të humbur një transferim të madh si Cristiano”, tha ai.