Bukuroshet italiane rrëmbejnë sex-simbolin shqiptar (Foto)

Bukuroshet italiane rrëmbejnë sex-simbolin shqiptar (Foto)

Fatmir Hysenbelliu njihet jo vetëm si një futbollist mjaft i suksesshëm që ka luajtur për skuadra të ndryshme italiane mirëpo edhe si një biznesmen që së bashku me familjen e tij kanë shtrirë suksesin gjithandej Shqipërisë e me gjerë, ndërkohë që duke mos lënë anësh jetën e tij private duke shijuar kështu klube e vende të ndryshme të botës, femrat e bukura janë cak i këtij machoman-i shqiptarë.

Pamja dhe fiziku i tij tërheq vëmendje ngado që të shkojë ndërkohë që për momentin shijon plazhet spanjolle. Fotot e fundit që i ka siguruar Gazeta Blic, flasin se ai është në shoqëri të italianeve të bukura si Giulia Salemi, Alessia Tedeschi e Cristina Pedrotti e që të gjitha mbajnë në kokë nga një kurorë bukurie në Itali si dhe punojnë si modele dhe prezantuese.

Shpërndaje në: