Bunjaku befason me deklaratë para ndeshjes ndaj Turqisë

Bunjaku befason me deklaratë para ndeshjes ndaj Turqisë

Ai beson se presioni do të jetë te skuadra e Turqisë.

“E kemi ditur se do t’i ftojë, duke marrë parasysh se ata e kanë nisur keq fazën kualifikuese. Turqia shtë një tjetër kundërshtar që ka luajtur në Evropian, i dimë cilësitë e tyre. Ka pasur ndërrim gjenerate nga Kampionati Evropian. Një gabim me ne do t’i largonte nga Botërori, dhe normalisht se kanë presione të mëdha”, deklaroi Bunjaki. /Periskopi.com

Shpërndaje në: