Bunjaku tregon pse nuk e grumbulloi Celinën

Bunjaku tregon pse nuk e grumbulloi Celinën

Ka qenë trajneri Albert Bunjaku që ka treguar se e ka liruar lojtarin për këtë takim për disa arsyeje personale.

“Celina ka pasur disa arsyeje personale dhe ka kërkuar që mos të grumbullohet në këtë takim”.

“Gjithsesi më e rëndësishme është që ai ta kryej një punë që ka primare se sa të vijë te Kosova dhe mos të jetë i përqendruar”.

“Kjo është hera e fundit që lirohet ndonjë lojtar, pasi në të kundërtën nuk do të ftohen”, deklaroi Bunjaku në konferencën për shtyp. /Periskopi.com

Shpërndaje në: