Burdushi thotë se sipas magjisë së tij, Donika Kadaj-Bujupi nuk e voton Qeverinë Hoti

Periskopi.com Fun

Sipas Burdushit, deputetja Donika Kadaj Bujupi nuk do ta votojë Qeverinë Hoti.

Në emisionin DPT te Fidani, ai ka bërë disa parashikime apo si ti quajmë…magji, në fotografi të ndryshme të deputetëve e figurave politike.

Ai thotë se i doli një ‘D’ që nuk do ta votojë qeverinë Hoti dhe sipas tij, është deputetja Donika Kadaj – Bujupi.

 

Shpërndaje në: