Burri në Prizren tenton të vrasë veten, duke u goditur me thikë

Periskopi.com Lajme

Një burrë në Prizren, nga fshati Malësia e Re ka tentuar të vrasë veten duke e goditur me thikë.

Burri në fjalë me probleme psiqike është jashtë rrezikut për jetë, ndërsa mësohet se gjatë goditjes ka marrë lëndime trupore, dhe është duke u trajtuar në Spitalin e Prizrenit.

Policia është duke e hetuar rastin.

Shpërndaje në: