Burri rrah gruan në Ferizaj, ajo “s’ia len”, ia kthen

Periskopi.com Lajme

Është arrestuar një burrë nga Ferizaji, pasi ishte përfshirë në një rrahje me gruan e tij.

Në raportin policor, i arrestuari kishte mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij ku edhe kanë përfunduar duke sulmuar fizikisht njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net.

Që të dy kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Rr. 12 Qershori, Ferizaj, 05.09.2021 – 23:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij femër kosovar ku dhe kanë sulmuar fizikisht njëri tjetrin, që të dy kanë pësuar lëndime të lehta trupore. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport./Lajmi.net/

Shpërndaje në: