Bytyçi i reagon Time Kadriajt: Hoxhaj flet në emër të PDK-së, e ai sot foli shumë qartë

Periskopi.com Lajme

Zëdhënësi i PDK’së Avni Bytyçi i ka reaguar Time Kadrijajt, ku kjo e fundit tha se e AAK nuk ka kërkuar përkrahje nga Hoxha por nga themeluesit e PDK-së, e Bytyçit thotë se Hoxhaj sonte ka folur në emër të PDK’së dhe foli qartë, ka shkruar ai.

Bytyçi tha se Partia Demokratike e Kosovës ka votë vetëm për propozimin që buron nga PDK për pozitën e Presidentit

Shpërndaje në: