Can: Një klub si Manchester United duhet të sillet më mirë me Schweinsteiger

Can: Një klub si Manchester United duhet të sillet më mirë me Schweinsteiger

Mesfushori veteran është larguar nga skuadra e parë nga Mourinho në fillim të sezonit dhe i ishte detyruar të stërvitet me skuadrën e rezervave të United nga portugezi.

“Është trishtuese të shohësh sjelljen ndaj Schweinsteigerit. Ai është një person i drejtë dhe një futbollist që punon shumë.”

”Unë e njoh Schweinsteigerin mirë që nga koha ime te Bayerni dhe mund të them se është legjendë. Nuk e di se çfarë ka ndodhur me të te United”, ka përfunduar mesfushori i Liverpoolit. /Periskopi.com

Shpërndaje në: