Cardi B ndahet nga Offset

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja 26-vjeçare ka shpjeguar se i ka dhënë fund lidhjes me reperin Migos, por janë ende miq dhe partnerë të mirë në biznes.

Cardi ndau një video në Instagram me titull “Ja ku po shkojmë … paqe dhe dashuri”.”Ne jemi me të vërtetë miq dhe partnerë të mirë biznesi.

Flas me të dhe kemi shumë dashuri për njëri-tjetrin, por gjërat nuk shkuan mirë mes nesh për një kohë të gjatë. Nuk është faji i askujt, por mendoj se ne jemi rritur vetëm nga dashuria, por nuk jemi më së bashku”, tha ajo.

Shpërndaje në: