Na shkruani [email protected]

+18

A bëni seks me sy mbyllur? A e keni pyetur ndonjëherë veten pse? Edhe pse…

01 Sep, 16:19

Nga të gjitha ditët e javës, shumë çifte pajtohen që ora 9 e mëngjesit të…

22 Aug, 14:11

Ka shumë arsye pse është mirë të vononi seksin derisa zhvillimi i trurit tuaj të…

24 May, 12:00

Disa thonë çdo shtatë sekonda ndërsa të tjerët thonë në thelb gjatë gjithë kohës. Por…

21 May, 15:36
Shkencëtarët tregojnë se cila është pozita më e rrezikshme gjatë seksit

Pozita më e zakonshme seksuale është aktualisht pozita më e rrezikshme, sipas një grupi shkencëtarësh.…

23 Sep, 23:29

Rrëfehet gruaja nga Tirana: Pasi më hoqi mbathjet dashnori më …

Jam një grua 27-vjeçare, e martuar në Tiranë. Kam një familje të shëndetshme dhe martesë…

22 Sep, 22:41

Rrëfimi erotik: E refuzova për seks, ja gjëja tronditëse që më bëri fqinja ime

Kemi biseduar dhe qeshur dhe kam menduar me vete: “Sa e mirë është”. Mbrëmjen e…

08 Sep, 10:28

Rrëfim: Bëra seks me shokun e djalit tim, por djali im tani…

Një grua ka rrëfyer historinë e saj në The Sun, e cila ka treguar për…

24 Aug, 8:49

Si paragjykohen shqiptarët në Britani? Shihni këtë video të tmerrshme

Vitin e kaluar, futbolldashësit evropianë ishin skandalizuar kur kishin parë dy futbollistët e Arsenalit të…

01 Jul, 14:27

Nuk ishin protestuesit: Policia amerikane kapet duke thyer xhamat e një ndërtese (Video)

Një llogari në Instagram e quajtur “Iameli hendrixx” ka shpërndarë një video ku shfaqen disa…

02 Jun, 14:37

Videoja “me seks” në Kuvend: Pse po heshtet kryekuvendarja Vjosa Osmani?

Gjatë ditës së sotme, Periskopi raportoi për një video të shkëputur nga një seancë e…

29 Mar, 15:54

Skandaloze: Fotot nudo të Rihannes dalin në publik (+18)

Po, Rihanna e bëri përsëri, nuk kaluan shumë muaj pasi kemi zbuluar fotot nude të…

23 Sep, 9:09

Ish pornostarja tregon se sa herë bënë seks me bashkëshortin 50 vjet më të madh

Thuhet se dashuria nuk njeh moshë. Këtë gjë e vërteton historia e një 33-vjeçarja, e…

25 Jun, 9:03

Histori erotike: Ja çfarë më bëri fshatarja e etur për seks (+18)

Për herë të parë shkova te tezja në fshat, pasi mbarova maturën. Jo pse unë…

02 May, 8:38

Harrojeni 69-n, 71 po bën namin

Një nga pozicionet më të njohura në seks, është 69-ta, e cila është cilësuar edhe…

25 Apr, 9:06

Si e humb virgjërinë një burrë?

Sot do të flasim për virgjërinë, pa u zgjatur shumë dhe duke hyrë mënjëherë në…

24 Apr, 14:07

Histori e nxehtë erotike +16 /No comment…

Po ju tregoj nje histori te shkurter dashurije.. Jam nje vajz 23 vjece me flok…

11 Apr, 8:53

Rrëfehet gruaja: Burrin nuk po bën seks me mua, arsyeja më ka shokuar

Një grua 23-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” makthin që po e pëjeton me burrin…

11 Apr, 8:31

E zë burrin në shtrat me tjetrën, gruaja humb durimin – sulmon dyshen (Video)

Një video ku shihet një grua duke u konfrontuar me bashkëshortin dhe të dashurën e…

11 Apr, 8:24

Modelja e famshme pozon lakuriq

Ka pozuar për herë të dytë lakuriq për kampanjën e shtëpisë franceze të modës, Balmain.…

01 Feb, 14:09

10 pozita në seks që ju “çmendin” (Foto)

Sigurisht që disa pozicione na ndezin më shumë se disa të tjera. Ne jemi kuriozë…

01 Feb, 13:53

Dikur anoreksike, sot tejet seksi

Annie Windley para 5 vitesh peshonte vetëm 29 kg, ndërsa sot është një vajzë shumë…

01 Feb, 13:51

Shqiptarja “më e pacipë” e nudove (Foto +18)

Ajo ishte një vajzë me tipare të errëta mesdhetare që reflektonte pafajësi. U lind dhe…

01 Feb, 13:36

Pozicioni seksual pas të cilit po “çmenden” femrat

Shumë gra duanqë të trajtohen si një mbretëreshë nga partneri i tyre – dhe kjo…

17 Jan, 8:12