Na shkruani [email protected]





Showbiz

Krimet Ekonomike kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në Gjilan. Një operacion i udhëhequr nga drejtoria…

24 Nov, 10:58

“Kam aplikuar tre herë te qendra e filmit, jam person ‘non-grata’, hipokrizi që ata fitojnë…

19 Nov, 23:53

Pas pranimit të fajësisë, reperi Xhonatan Isufi, i njohur me nofkën Don Xhoni, është dënuar…

18 Nov, 16:01

Kampionati Botëror në Katar është afër, pasi bota do të ndalet dhe do të shikojë…

16 Nov, 23:40
Rita Ora ka disa këshilla si të qëndroni në formë të mirë fizike

Nëse jeni një nga 16 milionë ndjekësit e Rita Orës në Instagram, atëherë e dini…

15 Nov, 13:34

Modelja shqiptare: Harxhoj 5 mijë euro në muaj, njëri ma ofroi gjithë pasurinë e tij për një natë me mua

Modelja Erjola Doçi, ka thënë gjatë një interviste se harxhon 5 mijë euro në muaj.…

14 Nov, 11:42

Pse na emocionojnë kaq shumë këngët kur familjarët e dëshmorëve iu këndojnë atyre?  

Në fundjavë, u publikua një këngë nga djemtë e dëshmorit hero Beqir Gashi. Këngën e…

14 Nov, 11:07

Happy Birthday: Komenti epik i Shpejtim Bulliqit te Barack Obama për Michellen është ende aty

Pas publikimit të lajmit se Shpejtim Bulliqit i është shtyrë vizita në Shtetet e Bashkuara…

10 Nov, 12:11

Vdes aktori Leslie Phillips në moshën 98-vjeçare

Aktori Leslie Phillips, i cili ishte i njohur për paraqitjen në filmat Carry On, ka…

08 Nov, 13:51

“Katër vitet e fundit kam kaluar një tmerr”, rrëfen detaje personale Flori

Një ditë më parë, Flori Mumajesi u shpreh kishte hequr disa nga këngët e tij…

08 Nov, 13:45

Rita Ora fort e dashuruar në Taikan: Mezi pres të bashkëjetoj me të

Rita Ora duket se është dashuruar fort në Taika Waititin.Këngëtarja kosovare ka thënë mezi pret…

04 Nov, 13:59

Qëllohet për vdekje reperi i njohur amerikan

Reperi amerikan Takeoff, nga grupi “Migos”, është qëlluar për vdekje në moshën 28-vjeçare në Hjuston,…

01 Nov, 15:55

​Meghan tregon se cili është ushqimi i preferuar i Princit Harry

Meghan, Dukesha e Sussex (41), zbuloi në një intervistë të gjerë për Variety se 38-vjeçarit…

24 Oct, 13:43

Prekëse: “Jetë bre të dua”, djali i Vjosa Berishës kujton nënën e tij me një video

Producentja Vjosa Berisha, humbi betejën e gjatë me sëmundjen e rëndë më 23 qershor të…

24 Oct, 13:41

Kanye problematiku: Thotë se Tarantino dhe Foxx ia kanë morën idenë për uesternin e famshëm

Kanye West vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut me deklaratat e tij të veçanta. Ai…

24 Oct, 13:39

Angelina Jolie do të jetë Maria Callas në filmin e ri të Pablo Larrain

Angelina Jolie do të jetë Maria Callas. Aktorja fituese e çmimit Oskar do të luajë…

23 Oct, 8:30

“Ka qenë shumë moment i vështirë”, Xhensila Pere tregon e përlotur se do të zhvendoset në SHBA

Me të vërteta që s’i luan topi, Xhensila Pere dhuroi emocione për publikun gjatë intervistës…

22 Oct, 23:17

Trevor Noah i drejtohet publikisht Dua Lipës: Ti gjithmonë ke qenë e mrekullueshme

Disa javë më parë, nisën thashethemet që këngëtarja shqiptare Dua Lipa dhe drejtuesi i talk…

22 Oct, 20:29

Akuzat e Osmanit për 150 mijë eurot, Mensuri reagon: Po stigmatizohen njerëzit por gjithçka do merret vesh

Ndarja e grupit më të njohur të humorit “Stupcat” bëri bujë të madhe. Një shumë…

20 Oct, 15:00

Përplasje mes ‘Stupcave’, Osmani Azemi u kërkon llogari kolegëve për 150 mijë euro, i drejtohet gjykatës

“Rikthimi i Stupcave” ka bërë bujë të madhe ditëve të fundit. E gjithë kjo nisi…

19 Oct, 22:11

Dua Lipa flet për Ismail Kadarenë dhe inspirimin që gjeti në librat e tij

Dua Lipa ka përmendur librat e shkrimtarit shqiptar, Ismail Kadare, gjatë fjalimit të saj në…

18 Oct, 15:10

Dalin pamjet: Momenti kur këngëtari vdes duke kënduar në skenë

Këngëtari i njohur nga Haiti, Mikaben ka ndërruar jetë papritur teksa ka qenë duke performuar…

17 Oct, 11:08

Po performonte “live” në Paris, këngëtari humb jetën në skenë

Qytetarët në Haiti i kanë bërë homazhe të dielën këngëtarit Mikaben, vdekja e papritur e…

16 Oct, 21:41

Blero konfirmon ndarjen nga Afrona, e shkruan një letër të gjatë

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi, e ka konfirmuar ndarjen nga Afrona Dika. Ai këtë e…

13 Oct, 17:49