Showbiz

Katër të nominuarit, Olta, Kiara, Kristi, Qetsori darkuan mbrëmë bashkë për të folur rreth lojës…

21 Mar, 10:19

Moderatorja Fjoralba Ponari ka reaguar lidhur me një deklratë të Luiz Ejllit, i cili tha…

20 Mar, 14:52

Distancimi i Keisit nga Kristi, e ka afruar këtë të fundit më shumë me Lorencin,…

20 Mar, 14:49

Që nga ndarja me reperin kosovar Mozzik, Loredana nuk ka konfirmuar ndonjë lidhje dashurie. Ajo…

17 Mar, 23:17
Fituesi i Big Brother Kanada e kalon në nivel tjetër mbështetjen ndaj Luizit, publikon video duke ardhur në Shqipëri

Këngëtari Luiz Ejlli është lojtari më i komentuar brenda shtëpisë së Big Brother, por ai…

17 Mar, 12:27

10 të famshëm me sekrete të “çmendura” familjare

Pavarësisht nëse është një pemë gjenealogjike magjepsëse ose me fakte të egra që fshihen në…

16 Mar, 7:57

Flet kanadezi që kishte lojëra identike me Luizin dhe që e fitoi Big Brotherin, e quan ikonë të këtij viti

Kevin Jacobs është një emër jo pak i njohur në Kanada. Kjo pasi ai është…

15 Mar, 15:11

Kristi: Ta fitojë Luizi është në dështim Shqipëria

Mbrëmjen e kaluar Luizi, Kristi dhe Maestro shkuan në nominim pasi thyen rregullat. Ata janë…

15 Mar, 14:34

Ish bashkëshorti tallet keq me Fjolla Morinën pas situatave të fundit: A ka protestë për jetë luksi?

Fjolla Morina, së fundi është komentuar shumë në media, pas videove që ajo ka publikuar.…

15 Mar, 9:02

Dea hap “kutinë e Pandorës”, ja çfarë përmbante

Mbrëmjen e sotme Dea ka hapur “kutinë e Pandorës”. Me hapjen e saj, Deas ju…

11 Mar, 23:58

Luiz Ejlli i pari në Tik-Tok? Ja si qëndron e vërteta

Në premieren e ‘Më prit në fundjavë’ me Ermal Peçi në RTSH u fol për…

11 Mar, 23:40

Fjolla Morina paralajmëron protestë nesër nga ora 13:00, thotë se “po kërkon t’i mbrohet jeta e vajzës”

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina, e cila së fundmi kishte një pauzë në media sociale, duket…

11 Mar, 20:10

Zarf i zi në BBV për Olta Gixharin, çfarë e pret aktoren

Një zarf i zi ka mbërritur ditën e sotme në Big Brother VIP. Siç dihet…

11 Mar, 18:34

Endrit Thaçi uron me fjalët më të bukura nënën e tij për festën e 8 Marsit

Sot po shënohet Ditës Ndërkombëtare të Gruas. Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit Hashim Thaçi ka…

08 Mar, 13:34

Nita dhe Shpati refuzojnë të konsumojnë pije të prodhuara në Serbi

Ka 10 ditë prej kur në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”, është larguar pija…

07 Mar, 17:39

Antoneta Koçi është banorja më e re e shtëpisë së “Big Brother Vip”

Antoneta Koçi është bëre pjesë e shtëpisë së Big Brother. 28-vjeçarja u shpreh se në…

04 Mar, 22:19

“Po e shfrytëzon Keisin” Kristi debaton me Oltën: Je fake dhe agresive

Ditën e sotme Kristi dhe Olta patën një debat ku Keisi u bë “molla e…

04 Mar, 18:10

Berisha për Vedatin: E kam ditë që je mashkull i keq, kur ke bë propagandë serbe kundër UÇK-së

Opinjonistja Kimete Berisha ka reaguar ashpër ndaj Vedatit të Stupacave, i cili tani është banor…

03 Mar, 22:01

Ermiona bën postimin e parë në Instagram, pas përjashtimit nga “BBV”

Ermiona Lekbello ka bërë postimin e parë në Instagram, pas përjashtimiit të saj nga shtëpia…

01 Mar, 18:03

Rrënqethëse/ Tani rrëfen historinë tragjike të jetës, i kërkon falje prindërve

Tani ishte banori i radhës që tregoi historinë e tij të jetës. Një histori e…

01 Mar, 8:18

“S’ka më tolerancë”/ Kiara përlotet, thërret në diskutim Luizin: Kush je ti?

Debati i ashpër mes Kiarës dhe Luizit vijoi për më shumë se një orë dhe…

27 Feb, 19:55

A janë për juve ‘persona shumë të rëndësishëm’ këta që i shihni në Big Brother?

Shkruan: Dafina Demaku Kuptohet se formate televizive si ky që quhet Big Brother, nuk është…

25 Feb, 17:11

Kapet 31 vjeçari: Mashtroi vipat e TikTok’ut dhe u mori para, rastin e lajmëroi Vali Corleone

Një person me iniciale B.K u kap diku në Obiliq paraditen e së martës, pasi…

23 Feb, 11:08

Burrin e fala për tradhti: A mund të përleshem me gruan që më tradhtoi?

Në pjesën e rubrikës për këshilla lidhur me probleme të ndryshme në martesë, New York…

23 Feb, 10:49