Na shkruani [email protected]

Sporti

Kombëtarja e Gjermanisë ka shpëtuar në ndeshjen ndaj Spanjës. Ylli spanjoll, Dani Olmo kishte një…

27 Nov, 20:23

Tite, në pritje të duelit mes Brazilit dhe Zvicrës, të planifikuar për nesër, është rikthyer…

27 Nov, 20:10

Ndeshja mes Goztepes dhe Altay është ndërprerë pas një zhvillimi të tmerrshëm në fushë. Një…

27 Nov, 19:33

Kroacia ka arritur të fitojë ndeshjen ndaj Kanadasë. Kroatët mposhtën 4:1 kanadezët dhe i eliminuan…

27 Nov, 19:03
Kroacia vulos fitoren ndaj Kanadasë – Majer shënon sigurtë

Vjen goli i pestë në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel ky në kuadër të…

27 Nov, 18:57

Kroacia nuk ndalet – Kramaric mjeshtër i vërtetë, shënon golin tjetër ndaj Kanadasë

Vjen goli i katër në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel ky në kuadër të…

27 Nov, 18:33

Trajneri i Serbisë e ‘mbyllë gojën’, pyetja e parë në konferencë për të ishte për flamurin nacionalist

Trajneri i Serbisë, Dragan Stojkovic, ka refuzuar të komentojë mbi hetimin e FIFA-s për një…

27 Nov, 18:22

Shaqiri për takimin ndaj Brazilit: Dimë si të përballemi me ekipet e mëdha

Me fillim nga ora 17:00 nesër, Zvicra do të përballet me Brazilin në Kampionatin Botëror.…

27 Nov, 18:20

Kroacia nuk ndalet – Livaja me golin e epërsisë ndaj Kanadasë

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel ky në kuadër të…

27 Nov, 17:47

Kroaciaaaaaaa – Kramaric e gjeni goli ndaj Kanadasë

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel ky në kuadër të…

27 Nov, 17:39

Zenit – Spartak: Rrihen keq lojtarët në Rusi, nuk kursejnë grushtat

Derbi i madh rus, Zenit – Spartak sot u karakterizua me një skandal të madh…

27 Nov, 17:30

FFK: Kemi marrë konfirmimin nga FIFA se është pranuar ankesa jonë për banerin e Serbisë

Federata e Futbollit të Kosovës, e ka mirëpritur reagimin e FIFA-s ndaj skandalit të shkaktuar…

27 Nov, 17:22

Marokenët ia vënë flakën Brukselit pas fitores ndaj Belgjikës në Kupën e Botës

Kombëtarja e Marokut ka fituar ndaj Belgjikës me rezultatin 0-2 në Kupën e Botës. Në…

27 Nov, 17:11

“Mister shpejtësia” – Davies e ndëshkon Kroacinë qysh në fillim të takimit

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel ky në kuadër të…

27 Nov, 17:04

Na iku kjo – Portieri i Marokut doli në fushë, këndoi himnin më pas shkoi në banjo dhe s’u kthye më

Kur thërret natyra! Një rast unikal në Botëror ka ardhur në ndeshjen e sotme mes…

27 Nov, 16:53

Komentatorit arab i ‘ik zëri’ tek goli i dytë i Marokos ndaj Belgjikës

Kombëtarja e Marokut fitoi ndaj Belgjikës me rezultatin 0-2. Në golin e dytë të Marokut,…

27 Nov, 16:33

Maroku kryen detyrën me sukses ndaj Belgjikës

Maroku ka regjistruar fitore në Kupën e Botës “Katar 2022”. Marokienët shënuan fitore ndaj Belgjikës…

27 Nov, 16:04

Formacionet zyrtare: Kroaci – Kanada

Sonte me fillim nga ora 17:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel…

27 Nov, 16:03

Çfarë pasimi nga Ziyech – Aboukhlal nuk gabon nga afërsia ndaj Belgjikës

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Belgjikës dhe Marokus, duel ky në kuadër të…

27 Nov, 15:55

GOOOOOOL mjeshtëror nga Sabiri – Maroku befason Belgjikën

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Belgjikës dhe Marokus, duel ky në kuadër të…

27 Nov, 15:35

Jeni mësuar me ata arab, por britaniku që komentoi golin e Messi ta ‘rrënqeth mishin’

Leo Messi me golin e tij ndaj Meksikës ka mbajtur gjallë shpresat e Argjentinës në…

27 Nov, 15:20

“VAR” ndalon festën – Ziyech me gol të çmendur nga gjuajtja e lirë ndaj Belgjikës

Është shënuar goli i parë në takimin ndërmjet Belgjikës dhe Marokus, duel ky në kuadër…

27 Nov, 14:51

Në rast se Franca e fiton Kupën e Botës, mësohet se a do të stoliset me medalje edhe Benzema

Karim Benzema mund megjithatë të regjistrohet si fitues i Kupës së Botës. Fituesi i Topit…

27 Nov, 14:31

Argjentinë – Meksikë: FIFA zbulon se sa shikues ishin të pranishëm në stadium

Ndeshja e Meksikës kundër Argjentinës në fazën e dytë të grupeve të Kupës së Botës…

27 Nov, 14:10