Na shkruani [email protected]

Zoya

Dashi Mendimet tuaja do të jenë më shpirtërore. Do të bëni plane për të vizituar…

29 Nov, 9:34

Epilepsia është një sëmundje kronike jo ngjitëse e trurit që prek njerëzit e të gjitha…

28 Nov, 15:08

Gjatë kësaj periudhe, më shumë se kurrë njerëzit dëgjojnë të flitet për sistemin imunitar dhe…

28 Nov, 14:55

Më shumë se gjysma e popullsisë vuajnë nga dehidrimi, mirëpo shumica nuk e vërejnë këtë…

28 Nov, 14:48
4 këshilla për seks të shkëlqyer edhe pas të 50-tave

Ndërsa kalojmë nga mosha e mesme në pleqëri, ne priremi të bëjmë seks më rrallë,…

28 Nov, 12:42

5 mënyra për të ndryshuar mënyrën si mendoni gjatë një periudhe të keqe të jetës

Kur përballemi me ngjarje të pakëndshme është e rëndësishme ta trajtojmë veten mirë. Duke ndryshuar…

28 Nov, 12:36

Sipas studimeve kjo është diferenca ideale e moshës në një marrëdhënie

Në shumë kultura, marrëdhëniet heteroseksuale ku burri është më i madh se gruaja janë ende…

28 Nov, 12:24

Mëngjesi ideal sipas moshës: Ç’duhet të hani?

Çdo fazë e jetës kërkon vlera të ndryshme ushqyese, duke nisur nga kalciumi dhe hekuri…

28 Nov, 12:06

Ushqimet më të mira dhe ato më të këqija për zemrën, sipas mjekëve

Përgjithësisht, kur flasim për ushqime “të mira” dhe “të këqija” mendja na shkon menjëherë tek…

28 Nov, 11:59

A duhet të urinoni gjithmonë pas seksit?

Me siguri e keni dëgjuar një milion herë nga miqtë, motra më e madhe dhe…

28 Nov, 11:56

Disa mite për spermën, të cilat thjesht nuk duhet t’i besosh më

1. Sperma noton si atletët olimpikë: Përralla e zakonshme thotë se miliona – diku 20 deri…

28 Nov, 11:51

Pak pas ndarjes nga partnerët, rikthehen tek njëri-tjetri: Ç’po ndodh me ish-çiftin?

Thashethemet e fundit flasin për një rikthim të raportit me ish-in e tij të famshëm,…

28 Nov, 11:26

Horoskopi i datës 28 nëntor 2022

Dashi Sot do dini si t’i bëni të tjerët të ndihen mirë pranë jush dhe…

28 Nov, 11:21

Këto janë shenjat e Horoskopit që do të kenë dimrin më të bukur në jetën e tyre

Na ndajnë vetëm disa ditë nga dimri dhe surpriza të shumta na presin. Sipas astrologëve,…

28 Nov, 11:15

Aktorja zbulon ‘këshillën më të mirë të seksit’ që ka marrë ndonjëherë, dhe s’e ka keq!

Keke Palmer po forcon marrëdhënien e saj me seksin. Gjatë episodit të 22 nëntorit në…

25 Nov, 9:02

Çka është e premtja e zezë?

Black Friday (Premtja e zezë) njihet si  dita pas Ditës së Falënderimeve në Amerikë. Në…

25 Nov, 8:57

Horoskopi për ditën e sotme: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë?

Dashi: Shëndeti do jetë i mirë. Merrni bekimet e të moshuarve përpara se të dilni…

25 Nov, 8:54

Ushqimet më të mira dhe ato më të këqija për zemrën, sipas mjekëve

Përgjithësisht, kur flasim për ushqime “të mira” dhe “të këqija” mendja na shkon menjëherë tek…

24 Nov, 10:10

Një dermatologe në të 50-at tregon çfarë do kishte bërë më mirë me lëkurën e saj në të 30-at!

Pas 27 vitesh si dermatologe, Jeanine Downie, tani në fillim të të 50-ave, thotë se…

24 Nov, 9:45

Horoskopi ditor, e enjte 24 nëntor 2022

Dashi Venusi do e influencoje pozitivisht gjate kesaj dite jeten tuaj sentimentale. Pas nje kohe…

24 Nov, 9:28

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 nëntor 2022

Dashi Do i zgjidhni me qetesi sot problemet qe keni pasur ne cift dhe do…

23 Nov, 10:03

Gjërat më acaruese gjatë seksit, sipas grave

Të gjithëve ka gjëra që na bezdisin para, gjatë apo pas seksit, por a e…

21 Nov, 10:11

6 arsye pse keni kruajtje vaginale!

Kruarjet vaginale mund të jenë të pakëndshme në shumë mënyra. Përveç shqetësimin se çfarë po…

21 Nov, 10:07

Çfarë po i bëjmë vetes duke qëndruar ulur kaq gjatë?

Fatmirësisht ose fatmirësisht, bota sot është ndërtuar në mënyrë të tillë që ju të qëndroni…

21 Nov, 9:44