Zoya

Pas një emocioni të lodhshëm, mërzia është pasoja çuditërisht e fuqishme që ndodh. Ajo është…

21 Jan, 21:44

Dashi: Kjo mund të jetë një nga periudhat më të vështira të vitit për ju,…

20 Jan, 9:43

Ndërsa varet tërësisht nga ju që të vendosni se çfarë lloj të brendshmesh do të…

19 Jan, 10:00

Dashi Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj…

18 Jan, 9:54
Disa ushtrime për të shpëtuar nga dhimbja e shpinës, sugjeruar nga fizioterapistët

“Një shpinë e shëndetshme lidhet me një mënyrë jetese të shëndetshme”, thotë fizioterapistja Vinita Chandra…

17 Jan, 12:16

Ç’do të ndodhë me shenjën tënde gjatë kësaj jave?

Kjo javë është shumë e zënë me aktivitete qiellore, ndaj shpejt e shpejt, gjej shenjën…

16 Jan, 12:21

4 gratë më të komplikuara i përkasin këtyre shenjave të Zodiakut

Ato janë enigmatike, kokëforta dhe të paparashikueshme. Ato janë katër dhe janë gratë më të…

16 Jan, 9:43

5 mite dhe fakte rreth shtatzënisë që çdo grua duhet t’i dijë

Shtatzënia është një nga momentet më të rëndësishme në jetën e një gruaje, por gjithashtu…

16 Jan, 9:33

Studim: Meshkujt që drejtojnë vetura sportive kanë më shumë gjasa të kenë penis të vogël

Një ekip psikologësh në Kolegjin Universitar të Londrës kanë dalë me një studim se meshkujt…

14 Jan, 10:49

Louis Vuitton: Çanta me flamurin shqiptar nuk u krijua nga ne

Në fillim të janarit 2023, kryeministri Rama bëri një postim që preku ndjenjat patriotike të…

13 Jan, 17:35

Ëndrrat seksuale nuk kanë lidhje me seksin? Mësoni cili është kuptimi i tyre

Je zgjuar ndonjëherë konfuze për ëndrrën seksuale që ke parë gjatë natës? Para se të…

13 Jan, 11:02

E premte, data 13 – çfarë duhet të bëni për ditën më të zezë të vitit?

Data 13 e premte, me shekuj, është konsideruar një prej ditëve më të pafata të…

13 Jan, 10:18

Mënyrat më të shpejta dhe më efektive për ta hequr lodhjen

Lodhja vazhdimisht kaplon shumë prej nesh në mes të rutinave tona të përditshme, megjithatë pak…

11 Jan, 23:07

Ku duhet të udhëtoni gjatë vitit 2023, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

Për ata që kanë si qëllim të udhëtojnë në 2023-shin, ka një sugjerim për pushimet…

11 Jan, 10:21

Horoskopi ditor, e mërkure 11 Janar 2023

Dashi Ju mund të jeni në gjendje të eliminoni energjinë helmuese në marrëdhënien tuaj aktuale…

11 Jan, 10:17

Shenjat e horoskopit që dashurohen gjithmonë me personin e gabuar

Dy prej shenjave të horoskopit duket se bëjnë gjithmonë zgjedhjen e gabuar për sa u…

10 Jan, 10:46

Ky studim zbulon arsyen pse burrat duhet të shmangin pijet energjike

Stresi, kequshqyerja dhe rrethana të tjera shëndetësore janë të gjitha shkaqet e njohura të rënies…

10 Jan, 9:43

Disa mite për spermën, të cilat thjesht nuk duhet t’i besosh më

1. Sperma noton si atletët olimpikë: Përralla e zakonshme thotë se miliona – diku 20 deri…

09 Jan, 10:53

Këto janë disa mënyra për të qenë më të mirë në marrëdhënie seksuale

Këto janë disa mënyra për të qenë më të mirë në marrëdhënie seksuale Kaloni kohë…

09 Jan, 10:38

Horoskopi ditor e Hëne 9 janar 2023

DASHI Mërkuri do ju ndihmojë pafundësisht gjatë kësaj dite dhe nuk do ju lejojë të…

09 Jan, 10:33

3 shenjat e horoskopit – me më shumë gjasë për të qenë single

Lidhjet mund të jenë të komplikuara për shumë njerëz, prandaj me siguri ju ka ndodhur…

08 Jan, 22:34

Zbuloni raportin intim sipas moshës që keni, sa seks është mjaftueshëm?

Kur është fjala për seksin, të gjithë ndoshta i bëjnë të njëjtën pyetje vetes, por…

08 Jan, 22:19

Mjekët japin alarmin, nëse keni këtë lloj dhimbje në bark mund të keni kancer

Kanceri i pankreasit është shumë vdekjeprurës dhe shumë i vështirë për t’u njohur. Pacientët zakonisht…

08 Jan, 22:14

Cili grup gjaku mund të ndikojë në rrezikun e sulmit në tru

Grupet e gjakut përshkruajnë shumëllojshmërinë e pasur të kimikateve të shfaqura në sipërfaqen e qelizave…

08 Jan, 22:08