Zoya

Nga Tim Schauenberg DW Për t’i bërë qytetet më të qëndrueshëm, më të shëndetshëm dhe…

27 Mar, 8:41

Dashi Dielli do ju bëjë të jeni me humor më të mirë gjatë kësaj dite.…

24 Mar, 9:09

Yjet e parë të universit lindën në grupe dhe jo individualisht, sipas një studimi nga…

23 Mar, 20:33

Më mirë është që gjithmonë kur keni marrëdhënie seksuale të përdorni ndonjë formë kontracepsioni, pa…

23 Mar, 9:34
Një terapiste seksi u përgjigjet publikisht 3 pyetjeve më të shpeshta që i bëjnë!

Për shkak të mungesës së edukimit gjithëpërfshirës dhe të aksesueshëm seksual, mund të jetë e…

23 Mar, 9:21

Shkencëtarët zbulojnë një molekulë në asteroid që mund të hedhë dritë mbi krijimin e jetës

Në mostrat e mbledhura nga anija kozmike japoneze Hayabusa2 nga asteroidi Ryugu janë zbuluar molekula…

22 Mar, 19:04

Tre shenjat e Horoskopit që mund të përfundojnë vetëm

Ka disa shenja zodiake që, për shkak të tipareve të tyre të personalitetit, mund të…

21 Mar, 9:15

A duhet t’ua tregoni kolegëve pagën tuaj?

Të diskutuarit e pagës tuaj me kolegët e punës mund të çojë në probleme serioze…

21 Mar, 8:02

Horoskopi 16 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Kursimet tuaja mund të kthehen në plane investimi fitimprurëse, shumë shpejt. Ju mund të…

16 Mar, 8:42

Çfarë na shkakton mungesa e vitaminave?

Ekzistojnë 13 vitamina thelbësore, të cilat klasifikohen në dy grupe: vitamina të tretshme në ujë…

15 Mar, 9:39

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 Mars 2023

Dashi Jeta juaj ne çift nuk do jete aq e mire sa ju e prisnit…

15 Mar, 9:27

Oscars 2023: Lista e plotë e fituesve

Filmi më i mirë: “All Quiet on the Western Front” “Avatar: The Way of Water”…

13 Mar, 9:10

Njihuni me shenjat e Horoskopit që tradhtojnë më shumë

Tradhtia është një nga përvojat më të dhimbshme dhe shkatërruese që mund të hasni në…

13 Mar, 8:58

3 maskat që dermatologët jua ndalojnë kategorikisht

1 – Skrabet me kripë Eksfolimi ka rëndësi, por zgjedhja e kripës është e rrezikshme.…

10 Mar, 15:13

Këta janë 5 burrat më të bukur në botë, sipas shkencës

Aktori Regé-Jean Page njihet si një burrë shumë i pashëm, por tani kemi provat shkencore…

10 Mar, 14:58

A është e vërtetë që djemtë shohin video erotike me vajza që i ngjasojnë vajzës që ata kanë qejf?

Pornografia është thjesht një hapësirë ku ne mund të angazhohemi me impulset tona seksuale dhe…

10 Mar, 13:18

Varësia nga masturbimi, cilat janë shenjat dhe si të krijoni një rutinë të shëndetshme

Termi “varësi nga masturbimi” përdoret për t’iu referuar një dëshire për të masturbuar në mënyrë…

10 Mar, 10:11

Puthje edhe në distancë, shpikja e re kineze ka irrituar shumë njerëz

Dëshironi t’i dërgoni puthje ‘reale’ të dashurit tuaj i cili ndodhet larg? Një krijim kinez…

10 Mar, 9:47

Sa duhet të zgjasë një raport seksual i kënaqshëm?!

Studimet e fundit kanë zbuluar se kohëzgjatja ideale e një marrëdhënieje seksuale është as më…

10 Mar, 9:41

5 arsyet më të zakonshme pse çiftet po divorcohen sot

Një martesë nis plot dashuri dhe shpresë për të ardhmen, por nuk funksionon gjithmonë siç…

10 Mar, 9:37

Çfarë është ‘Hëna e plotë e krimbit’ dhe pse është kohë perfekte për të manifestuar jetën e ëndrrave

Hëna e plotë e krimbave 2023 është gjithçka për të cilën njerëzit po flasin tani…

10 Mar, 9:31

Sa shpesh duhet depiluar zona e bikinit?

Nëse sapo keni filluar depilimin me dyl, mund të keni disa pyetje për atë se…

10 Mar, 9:28

Horoskopi i datës 9 mars 2023

Dashi Të privilegjuar nga Venusi sot do jeni shumë interesantë në çdo fushë dhe askush…

09 Mar, 10:14

Me pranverën vjen gripi: 20 ushqime që të ndihmojnë të kalosh një grip sezonal

Të ndihesh sëmurë është një gjendje dhe ndjesi e sikletshme, pasi përpos kollës dhe hundëve…

08 Mar, 14:35