Zoya

Shenjat e ujit dhe ajrit, lexoni me kujdes. Disa njerëz kanë aftësinë e natyrshme për…

15 Dec, 14:50

Ne flasim shumë për stilin francez. Kjo për arsyen se vajzat dhe gratë franceze gjithmonë…

15 Dec, 10:54

Puberteti i dytë është një term zhargon që njerëzit përdorin për të përshkruar ndryshimet që…

15 Dec, 8:53

Dashi Do tregoheni me te hapur me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do ta…

15 Dec, 8:47
Sipas njerëzve që kanë gjithmonë aromë fantastike: 10 parfume perfekte për këtë periudhë

Ju me siguri e dini se aroma ka fuqi të nisë histori dashurie, të të…

12 Dec, 11:24

Një listë me filma romantikë (& atmosferë festive) që t’i shohësh me partnerin/en

Në këtë periudhë, nuk ka asgjë më të mirë se sa të mbështillesh me një…

12 Dec, 11:12

Këto janë 4 shenjat më të papjekura të horoskopit

Në astrologji, tiparet e një shenje të zodiakut ndikohen nga planeti, elementi dhe modaliteti i…

12 Dec, 10:23

Horoskopi ditor, e enjte 8 dhjetor 2022

Dashi Dite mjaft romaneske dhe e bukur kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni…

08 Dec, 16:19

Sekretet seksuale që burrat dhe gratë fshehin nga partnerët e tyre

Kur njerëzit përshkruajnë tiparet që duan te një partner, sinqeriteti është zakonisht në krye të…

07 Dec, 10:06

Ta marrim vesh njëherë e mirë: Sa shpesh duhet t’i lajmë flokët?

Sa shpesh duhet t’i lani flokët varet nga shumë faktorë, duke përfshirë llojin dhe stilin…

07 Dec, 10:02

3 lloje ushqimesh që ju duhen për shëndetin e trurit

Studimet e bëra kryesisht gjatë dekadave të fundit e kanë bërë shumë të qartë se çfarë…

05 Dec, 10:26

Horoskopi i datës 5 dhjetor 2022

Dashi Ata qe janë ne një lidhje do kenë përshtypjen se nuk e kane shfrytëzuar…

05 Dec, 10:22

Dita më me fat gjatë dhjetorit për shenjën tuaj

Ta dini që tani! Shënoni 3 dhjetorin në kalendar dhe shijoni energjinë e tij. Gjithçka…

02 Dec, 13:27

Në këtë shtet, tradhtia do të dënohet me burg

Parlamenti i Indonezisë pritet të miratojë një kod të ri penal që do të dënojë…

02 Dec, 10:00

Horoskopi ditën e sotme: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

Dashi Ashtu si kameleoni ju do përshtateni me çdo lloj situate sot. Nëse keni një…

02 Dec, 9:54

Si ta mbani gripin larg vetes, tani që të gjithë janë me grip

Jemi zyrtarisht në sezon virusesh prandaj me cilindo takoheni sigurohuni të mbani “distancën e sigurisë”.…

01 Dec, 13:28

Horoskopi ditor, e enjte 1 dhjetor 2022

Dashi Ju sot keni nevoje qe te provoni diçka paksa ndryshe, por nëse e bëni,…

01 Dec, 9:41

Çfarë është paraliza e gjumit dhe cilët njerëz janë më të rrezikuar ta përjetojnë

Paraliza e gjumit ka të bëjë me bllokimin fizik ndërkohë që njeriu është plotësisht i…

30 Nov, 10:21

Sipas astrologëve personat e lindur në këto shenja janë më të zotët në shtrat

Binjakët: Për Binjakët seksi bashkon trurin dhe mendjen, pa kurrfarë përzierje të asaj që ne…

30 Nov, 10:17

Partneri jua kontrollon telefonin? Mësoni problemet psikologjike që mund të ketë

Të kontrolloni telefonin e partneres, mund të jetë një veprim emocionues, mirëpo ndonjëherë mund të…

29 Nov, 12:40

Horoskopi ditor, e marte 29 Nentor 2022

Dashi Mendimet tuaja do të jenë më shpirtërore. Do të bëni plane për të vizituar…

29 Nov, 9:34

​Shenjat e hershme të epilepsisë që nuk duhen anashkaluar

Epilepsia është një sëmundje kronike jo ngjitëse e trurit që prek njerëzit e të gjitha…

28 Nov, 15:08

Si mund ta forcojmë sistemin imunitar?

Gjatë kësaj periudhe, më shumë se kurrë njerëzit dëgjojnë të flitet për sistemin imunitar dhe…

28 Nov, 14:55

Shenjat që tregojnë se nuk konsumoni mjaftueshëm ujë

Më shumë se gjysma e popullsisë vuajnë nga dehidrimi, mirëpo shumica nuk e vërejnë këtë…

28 Nov, 14:48