Çeki U21 – Shqipëri U21: Formacionet zyrtare:

Periskopi.com Sporti

Shpresat e Shqipërisë luajnë sonte në Çeki, në kuadër të kualifikueseve për Euro U21.

Shqipëria e Alban Bushit synon sot tri pikët, në një ndeshje që në letër nuk duket aspak e lehtë, shkruan Periskopi.

Ndeshja mes Çekisë U21 dhe Shqipërisë U21 luhet me fillim nga ora 18:00.

Më poshtë mund t’i shihni zgjedhjet e Alban Bushit për këtë ndeshje. /Periskopi/

Shpërndaje në: