Celta i shënon Real Madridit, Mina realizatori

Periskopi.com Sporti

Real Madrid është në disavantazh ndaj Celta Vigos.

Në përballjen në kuadër të La Ligas kundër Celta Vigo, Real Madrid nuk ka nisur aspak mire.

Kanë kaluar vetëm katër minuta lojë dhe ‘Los Blancos’ janë një gol prapa, shkruan Periskopi.

Santi Mina dërgoi topin në rrjetën e madrilenëve, pas asistimit të Iago Aspas.

Më poshtë mund të shihni golin. /Periskopi/