Çfarë ‘bishe’, hallall Cityt që e bleu – Haaland shënon ndaj Suedisë

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Norvegjisë dhe Suedisë, duel ky në kuadër të Ligës së Kombëve.

Golin e parë dhe të epërsisë për kombëtaren e Norvegjisë e ka shënuar, Erling haaland në minutën e 11’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO