Çfarë e bëri bashkë Fifin me Erjon Veliajn e Përparim Ramën?

Periskopi.com Showbiz

Përparim Rama sot ka udhëtuar për në Tiranë për vizitën e parë zyrtare pas marrjes së detyrës si kryetar i Prishtinës.

Gjatë kësaj vizite Rama u prit ngrohtësisht nga kryetari i Bashkësisë së Tiranës, Erjon Veliaj.

Gjatë kësaj vizite ku lidh bashkëpunimin e dy vendeve mori pjesë edhe këngëtarja e njohur shqiptare Fifi.

E gjithë kjo pasi këngëtarja prej shumë vitesh është zhvendosur në Tiranë, pas shumë angazhimeve e punëve të mëdha që ajo ka atje.

Fifi sot ka publikuar imazhe bashkë me dy kryetarët e Tiranës dhe Prishtinës.

‘Djali i Prishtinës dhe Lali i Tiranës’ ka shkruar ajo përkrah imazhit.

Kujtojmë se javë më parë Fifi është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP, ku konsiderohej njëra ndër lojtaret më të forta.