Çfarë pasimi nga Ziyech – Aboukhlal nuk gabon nga afërsia ndaj Belgjikës

Çfarë pasimi nga Ziyech – Aboukhlal nuk gabon nga afërsia ndaj Belgjikës

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Belgjikës dhe Marokus, duel ky në kuadër të Kupës së Botës, Katari 2022.

Golin e dytë për Kombëtaren e Morokus e ka shënuar Aboukhlal në minutën e 90+3’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:2.

VIDEO

Shpërndaje në: