Çfarë po ndodh, a jeni duke e ditur? Coutinho i shënon Man Cityt

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Man City dhe Aston Villës, duel ky në kuadër të xhiros së fundit në Premierligë.

Golin e dytë për klubin e Aston Villës e ka shënuar Coutinho në minutën e 69’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:2.

VIDEO