‘Charlie ma ka kafshoi gishtin” – Video virale shitet me një shumë marramendëse

Periskopi.com Tech & Auto

‘Charlie ma kafshoi gishtin’ është një nga videot më virale në historinë e internetit.

Mirëpo tani, klipi origjinal aq i dashur për të rinj dhe të rritur, ku shihen dy vëllezër të vegjël teksa lujnë – por njëri (Charlie) ia kafshon gishtin vëllait, është shitur për 760,999 dollarë.

Kështu që klipi, do të largohet nga YouTube.

BBC dhe mediat tjera shkruajnë se dy kompani kanë garuar shumë për ta blerë klipin e famshëm i cili ka 880 milionë klikime deri tani në YT.

Nëse doni edhe ta shihni se sa janë rritur personazhet e famshëm, shihni videon më poshtë:

 

 

 

Shpërndaje në: