Chelsea e ndjek Aubameyangin, sulmuesi nuk ka folur me Barcleonën

Chelsea e ndjek Aubameyangin, sulmuesi nuk ka folur me Barcleonën

Pierr Aubameyang është në listën e transferimeve të Chelsea.

Tuchel po mundohet ta kompletojë skuadrën e tij në repartet ku duket më e dobët, shkruan Periskopi.

Sipas ekspertit të transferimeve, Fabrizio Romano, marrëveshja mes klubeve do të varet vetëm nga çmimi dhe kushtet personale.

Interesi nga ‘blut’ për sulmuesin ishte para një jave.

Ndërkaq, Barcelona mund ta largojë nga skuadra Aubameyangun apo Depayn, pasi tashmë sulmin e ka përforcuar me Lewandowskin.

Shpërndaje në: