Chelsea ia shënon edhe të dytin Watfordit, luftë e zjarrtë për top katërshe

Periskopi.com Sporti

Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë kundër Watfordit dhe tash po avancon 2-0, shkruan Periskopi.

Willian është ai që ka shënuar nga penalltia, të cilën e nxori Christian Pulisic.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/

 

 

Shpërndaje në: