Chelsea më në fund gjenë rrjetën, shënon golin e nderit

Periskopi.com Sporti

Skuadra londineze e Lampardit, Chelsea, ka arritur ta shënojë golin e vetëm kundër Bayern Munich, transmeton Periskopi.

Golin e ‘nderit’ për ‘Blutë’ e shënoi anglezi, Abraham.

Kujtojmë se, në ndeshjen e parë, Bayern Munich ka fituar 3:0 ndaj Chelseat dhe tashme e ka siguruar kalimin ne fazën e mëtutjeshme në Ligën e Kampionëve.

Shihni golin më poshtë. /Periskopi

Shpërndaje në: