Chelsea me një këngëtar në klub, zëri i tij po mahnitë fansat

Periskopi.com Sporti

Tammy Abraham përveç talentit të tij në futboll, ai po lë nam edhe me zërin e tij shumë të veçantë.

Sulmuesi i Chelseas ka shënuar 15 gola dhe ka regjistruar katër asistime në të gjitha garat e deritanishme në fushatën 2019/20.

Videoja e tij duke kënduar ka shkuar viral dhe ka mahnitur shumë fansa.

Më poshtë mund ta shihni dhe ta dëgjoni  videon. /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: