Chelsea në epërsi ndaj Evertonit – Jorginho nuk ia huq nga pika e bardhë

Chelsea në epërsi ndaj Evertonit – Jorginho nuk ia huq nga pika e bardhë

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Evertonit dhe Chelseas, duel ky në kuadër të rundit të parë në Premierligë.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Chelseas e ka shënuar, Jorginho në minutën e 45’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO

Shpërndaje në: