Chelsea në luftë të zjarrtë për top katërshe, sonte i shkon Crystal Palace – formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Në Premierligën angleze sot (e martë) zhvillohen tri ndeshje të xhiros së 34-të.

Crystal Palace në shtëpi pret Chelsean, që po vazhdon të luftojë për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja mes Crystal Palace dhe Cheslea luhet me fillim nga ora 19:00.

Formacionet zyrtare:

Crystal Palace: Guaita; Ward, Dann, Cahill, Van Aanholt; Milivojević, McArthur, Kouyaté; Ayew, Zaha, Benteke.

Chelsea: Kepa; James, Zouma, Christensen, Azpilicueta; Gilmour, Barkley, Mount; Willian, Pulisic, Giroud.

Shpërndaje në: