Chelsea po tregon dhëmbët kundër Tottenhamit: Thiago Silva qëllon saktë me kokë

Periskopi.com Sporti

Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 si nikoqir i Tottenhamit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Premier League.

Mason Mount krosoi në zonë nga një ndërprerje, duke gjetur Thiago Silvan, i cili qëlloi saktë me kokë.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO