Chelsea shton interesimin për Neymar

Periskopi.com Sporti

E ardhmja e Neymar është momentalisht e mjegullt.

Braziliani duket se nuk është i dëshiruar më në Parkun e Princave dhe shumë lehtë mund të largohet.

AS po raporton se PSG dhe Juventus kanë hapur bisedimet për brazilianin, i cili po tërheq interes edhe nga Chelsea.

“Blutë” e Londrës janë në kërkim të një përforcimi në sulm, pas largimit të Lukakut, ndërsa priten edhe largime tjera.