Chiellini flet për dëmtimin: “Nuk ishte asgjë serioze”

Periskopi.com Uncategorized

Giorgio Chiellini pësoi një dëmtim në ndeshjen ndaj Zvicrës, që Italia e fitoi 3-0. Kapiteni vendosi të mos rrezikojë dhe kërkoi ndërrim. 36-vjeçari qetëson tifozët dhe thekson se situata është pozitive, dhe shumë shpejt do e shohim sërish në fushë.

Shpërndaje në: