Çifti mbretërorë shpërthejnë në lot duke qeshur me një traditë Kanadeze (Video)

Çifti mbretërorë shpërthejnë në lot duke qeshur me një traditë Kanadeze (Video)

Një shkrimtarë i cili është duke u marrë me shkrimin e biografisë së çiftit Charles dhe Camilla, dhe ka thënë se çifti janë tërhequr me njëri tjetri për shkak të gjërave të njëjta për të cilat u janë dukur qesharake, raporton DailyMail, transmeton Periskopi.

Një video është publikuar në të cilën shihen çifti mbretërorë duke buzëqeshur me të madhe në një koncert në Kanada. /Periskopi/

Shpërndaje në: