“Çikat e babit”, Luta përkrahet nga vajzat e tij

Periskopi.com Showbiz

Kandidati për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri, ka marrë përkrahje të fuqishme nga vajzat e tij.

Kënga, Mimas dhe Lotina kanë postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihen pranë njëra-tjetrës me buzëqeshje në fytyrë.

“Çikat e babait”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografie.

Kujtojmë se, Lutfi Haziri është në garë të ngushtë me kandidatin e Vetëvendosjes, Alban Hyseni.