Çitaku i reagon Kurtit: Po flet për rritje ekonomike sikur mos me jetu në Kosovë

Çitaku i reagon Kurtit: Po flet për rritje ekonomike sikur mos me jetu në Kosovë

Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Vlora Çitaku ka thënë se kryeministri, Albin Kurti po flet për rritje ekonomike sikurse mos me jetu në Kosovë.

Çitaku përmes një postimi në Facebook ka pyetur se a jeton më mirë një familje në Kosovë sot, apo para 3 vitesh.

Çitaku ndër të tjera ka përmendur edhe rritjen e çmimit të energjisë.

Dhe krejt në fund nënkryetarja e PDK-së ka shkruar “dobët, shumë dobët”.

Postimi i plotë:

Shpërndaje në: