Çitaku – Lushtakut: Turp të qoftë që e sulmove Policinë e Kosovës

Çitaku – Lushtakut: Turp të qoftë që e sulmove Policinë e Kosovës

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku ka reaguar pasi u sulmuan pjestarët e Policisë së Kosovës, e që në këtë rast dyshohet se është i përfshirë ish-nënkryetari i Komunës së Skenderajt, Nuredin Lushtaku dhe disa nga familjarët e tij.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, Çitaku iu ka drejtuar Lushtakut duke i thënë ‘Turp të qoftë’, duke shtuar se institucionet duhet të reagojnë më shpejtë, shkruan Periskopi.

Postimi i plotë i saj:

 

Shpërndaje në: