Çitaku viziton nënën e ish-presidentit Thaçi: Liria ka emër

Periskopi.com Lajme

Vlora Çitaku ka publikuar një fotografi me nënën e ish-presidentit Hashim Thaçi.

Fotografia dhe vizita është bërë, në ditën kur janë bërë një vit që kur ish-presidenti u trasnferua për në Hagë.

Çitaku shkruan:

Sot në Burojë, me nanën Hyrë!

#LiriaKaEmër