City ia servon një ‘pesëshe’ Chelseat ende pa përfunduar ndeshja (VIDEO)

Periskopi.com Sporti

Manchester City e ka gjetur edhe golin e 5-të ndaj Chelseat. 

Azpilicueta shkaktoi penallti dhe i saktë nga pika e bardhë u tregua Sergio Aguero (55′), që kompletoi het-trikun.

Ky është goli. /Periskopi/

Shpërndaje në: