City nuk ndalet, barazon rezultatin ndaj West Hamit

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i katër në takimin ndërmjet West Hamit dhe Man Cityt, duel ky në kuadër të xhiros së 37’të në Premierligë.

Goli i dytë dhe i barazimit për klubin e Cityt erdhi si autogol nga Coufal në minutën e 68’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:2.

VIDEO