Çka bën i forti, i ligi çuditet: Gastronomët ia qesin fotot Osmanit e Kurtit në darkë

ryetari i Gastronomëve, Petrit Kllokoqi ka kritikuar presidenten e vendit, Vjosa Osmanin dhe kryeministrtin Albin Kurti për mosrespektim të masave në një darkë ku ishin pjesëmarrës. Kllokoqi ka publikuar fotografi ku tha se nuk po respektohet masa për t’u ulur jo më shumë se katër persona në një tavolinë, ashtu siç po ndodh në kafenetë … Continue reading Çka bën i forti, i ligi çuditet: Gastronomët ia qesin fotot Osmanit e Kurtit në darkë