Çka bëri Roger Federer në ndeshjen Basel-PSG? (Foto)

Çka bëri Roger Federer në ndeshjen Basel-PSG? (Foto)

Ndeshja në fjalë u zhvillua në kuadër të Ligës së Kampionëve, ku fitorja u takoi francezëve me rezultat 1:2.

Mirëpo, zvicerani ishte i pranishëm në stadium dhe pas humbjes së skuadrës së tij të zemrës, ai gjeti kohë të takohej me disa nga yjet e skuadrës parisiene.

Bëhet fjalë për Thiago Silva, Marco Verratti, Lucas Moura dhe Marquinhos, të cilët u takuan me Federer.

federer1

/Periskopi.com

Shpërndaje në: