Çka përfitoi Bora pas historisë me Donaldin në Big Brother VIP?

Periskopi.com Showbiz

Mund të themi se prezantuesja e famshme shqiptare, Bora Zemani, ka përfituar diçka të mirë nga historia me Donald Veshajn, konkurrent i Big Brother VIP.

Lista e ndjekësve të saj po rritet me shpejtësi dhe në të njëjtën kohë, pëlqimet në fotografi.

Pas puthjes që ndodhi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, mes Borës dhe Donaldit, moderatorja përfitoi mijëra ndjekës, ndërkohë sot, pas historisë së Donaldit me Beatrix, ajo merr më shumë se 200 mijë pëlqime në fotografi.

Kjo vjen pasi komentuesit po mundohen të ‘ngushëllojnë’ Borën, pasi Donaldi u deklarua se pëlqen Beatrix dhe nisi lidhje me të brenda BB VIP, pa sqaruar gjërat mirë me prezantuesen.