Çka po ndodh me Real Madridi: Alavesi ia dridh përsëri midis ‘Bernabeut’, horror nga Courtois

Periskopi.com Sporti

Real Madridi thjesht po vuan për konsistencë, teksa e ka pësuar edhe golin e dytë kundër Alavesit dhe tash po humb 2-0 në ‘Bernabeu’, në ndeshjen e vlefshme për javën e 11-të në La Liga, shkruan Periskopi.

Mysafirët kanë realizuar vetëm tre minuta pas startit të pjesës së dytë, falë një gabimi katastrofal nga Thibaut Courtois në pasim.

Joselu ka realizuar. Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: