Çmenduri, çmenduri – “Lojtari i Watfordit shënon gol nga disa lagje larg”

Periskopi.com Sporti

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet West Bromit dhe Watfordit, duel ky në kuadër të xhiros së dytë në Championshqip.

Gol të bukur për Watfordin ka shënuar Ismaila Sarr, nga gjysma e fushës ku pa një daljen e portierit kundërshtar, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

VIDEO