Çmenduri në finalen e Kupës së Italisë – Juventusi rikthehet dhe ia shënon dy gola të shpejtë Interit

Periskopi.com Sporti

Janë shënuar dy gola të shpejtë në finalen e Kupës së Italisë.

Juventusi ka përmbysur rezultatin nga 0:1 në 2:1 me golat e shënuar nga Alex Sandro në minutën e 50’të dhe atë në 52’ me Vlahovic, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

VIDEO1

VIDEO2