Çmenduri në Kupën e Italisë – Interi përpara

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i pestë në takimin ndërmjet Juventusit dhe Interit në Kupën e Italisë.

Golin e tretë dhe të epërsisë për klubin e Interit e ka shënuar Perisic nga pika e bardhë në minutën e 96’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:3.

VIDEO