Çmenduria po ndodh: City nuk po ndalet – barazon me dy gola të shpejtë rezultatin ndaj Aston Villës

Periskopi.com Sporti

Janë shënuar dy gola të shpejtë në takimin ndërmjet Man Cityt dhe Aston Villës.

Gundogan dhe Rodri kanë barazuar rezultatin në 2:2 në këtë ndeshje, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:2.

VIDEO1

VIDEO2