Çmenduria sapo ndodhi – Enis Bardhi shënon nga gjuajtja e lirë gol të jashtëzakonshëm

Periskopi.com Sporti

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Gjilbratarit, duel ky në kuadër të Ligës së Kombëve.

Rezultai i takimit është 3:0 në të mirë të maqedonëve, kur golin e parë e ka shënuar futbollisti shqiptar Enis Bardhi nga gjuajtja e lirë në minutën e 4’të rë takimit, shkruan Periskopi.

Gjithashtu Bardhi kontriboi edhe me assist në golin e dytë të skuadrës së tij.

Shikoni golin dhe asistin e Bardhit.

VIDEO1

VIDEO2